Výstava v Prahe a unikátne kurzy pre tvorivých.

Leto je nenávratne preč a žezlo prebrala do svojich rúk krásna a zrelá pani Jeseň. Plná teplých zemitých farebných odtieňov.

Plný farieb, hravosti, krásnych a rôznorodých tvarov a ladných kriviek bude aj tohtoročný, už 4.ročník medzinárodnej výstavy umeleckých bábik Doll Prague 2017, ktorý sa bude konať v Prahe v dňoch 24. – 26. 11. 2017.

Termín, aj keď sa naoko zdá vzdialený, sa pomaly blíži, preto šup, šup do kalendára a červeno vyznačiť!

Každý milovník bábik a záujemca o túto nádhernú tvorivú činnosť, by si nemal nechať uniknúť možnosť zúčastniť sa tejto výstavy. A nezabudnite na fotoaparát, garantujem Vám, že fotiť budete ostošesť!

Svoju tvorbu budú prezentovať vystavovetelia z minimálne 22 krajín, takmer z celého sveta. Príležitosť, ktorá sa našincovi tak ľahko nenaskytne (Praha síce nie je najbližšie, ale určite bližšia a dostupnejšia, ako napríklad Moskva, Kyjev, či iné mestá, kde sa takéto výstavy konajú).

Kurzy počas výstavy.

Pre tých, ktorí sa touto činnosťou aj zaoberajú a radi tvoria, je tu navyše ešte možnosť absolvovať niektorý z kurzov svetových lektorov (Kyou Ohtake, Marlaine Verhelst, Viktoria Kostina, Světlana Yakub, Anna Zueva, Marina Dorogush) ktoré sa budú počas výstavy konať. Ak máte záujem, prihláste čím skôr, kurzy Anny Zueva a Mariny Dorogush (medvedíky) sú už plne obsadené.

Predstavte si vlastnoručne skomponovanú a domodelovanú BJD bábiku, 70cm vysokú, japonskej umelkyne Kyou Ohtake, ktorá vám ukáže najvyššiu úroveň techniky výroby kĺbovej bábiky. A takú si môžete z kurzu odniesť .

 

Kurz aj pre úplných začiatočníkov.

Jedným z kurzov a jedinečnou príležitosťou pre úplnych začiatočníkov je kurz pod mojim vedením na ušitie anjelika, ktorý bude milou vianočnou dekoráciou, alebo krásnym darčekom. Okrem toho, podľa strihu na anjelika si ľahko ušijete aj ďaľšiu bábiku.

Keďže kurz je len 6,5 hodinový a nebudú k dispozícii šijacie stroje, na kurze sa bude šiť ručne. Z toho dôvodu som pripravila pre účastníkov kurzu balíček, ktorého súčasťou budú na stroji predšité diely na anjelika, krídla, hotová hlavička s namaľovanou tvárou a vlasy pripravené k našitiu na hlavičku. K návodu a strihom na anjelika bude pridaný aj návod na ušitie ďaľšej bábiky a strihy na jej oblečenie.

Ak vás táto príležitosť zaujala, neváhajte skombinovať príjemnú návštevu výstavy s možnosťou naučiť sa niečo nové a prihláste sa na niektorý z kurzov. Bude mi veľkým potešením, ak sa na výstave stretneme.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.