GALÉRIA

 

 

 

Veľké bábiky

Na tomto mieste vám predstavujem ukážku mojich veľkých bábik, s ktorých tvorbou som vlastne začínala. Ide o celotextilné bábiky, vysoké cca 60 - 75 cm.

Bábiky sú určené pre väčšie slečny (od 4 - 5 rokov) ako hračka, alebo aj ako krásna dekorácia do dievčenských izieb, alebo pre vášnivé zberateľky a milovníčky textilných bábik. Na ich šitie sú používané bavlnené a vlnené materiály, tváričky sú maľované zdravotne nezávadnými farbami na textil. Všetky doplnky a oblečenie, vrátane topánok sú ušité pre konkrétnu bábiku. Každá je tak prakticky originál.

Galéria - Veľké bábiky

Menšie bábiky

Tu uvidíte ukážku mojich menších bábik. Ide opäť o celotextilné bábiky, menšie cca 40 cm.

Bábiky sú určené pre dievčatká, na hranie vo veku od 3 rokov. Na ich šitie sú používané bavlnené a vlnené materiály, tváričky sú maľované zdravotne nezávadnými farbami na textil. Všetky doplnky a oblečenie, sú ušité pre konkrétnu bábiku. Každá je tak prakticky originál.

Galéria - Menšie bábiky

Dekoračné bábiky

Tieto bábiky sú dekoračného charakteru, nie sú určené na hranie pre deti.

Bábiky tejto kategórie sme všetky šili na mojich kurzoch. Keďže ide o dekoračné produkty, na ich výrobu sú používané okrem klasických bavlnených a vlnených materiálov (aj keď tieto sú v mojej produkcii zastupované najčastejšie) najrôznorodejšie textílie, v závislosti od konkrétneho charakteru tej ktorej postavičky. Opäť ide o produkty môjho dizajnu a originálnej výroby.

Galéria - Dekoračné bábiky

Malé dekoračné

Malé dekoračné postavičky.

Menšie figúrky, určené ako sezónne dekorácie, či milé darčeky. Vyrobené z textilu, z kvalitných bavlnených materiálov. Vlásky postavičiek sú zo špeciálnych vlnených, alebo pletacích priadzí. Na maľovanie sú použité zdravotne nezávadné farby na textil. Výplň tvorí polyesterové rúno.

Galéria - Malé dekoračné

Zvieratká

Figúrky zvieratiek.

Postavy zvieratiek, rôznych veľkostí, určené ako hračky, alebo dekorácie. Vyrobené z textilu, z kvalitných bavlnených materiálov. Oblečenie zvieratiek je z bavlny, alebo pletené z bežných pletacích priadzí. Na maľovanie sú použité zdravotne nezávadné farby na textil. Výplň tvorí polyesterové rúno.

Galéria - Zvieratká