Viola Bajaníková

 

"Urobte radosť sebe, alebo niekomu blízkemu a ušite bábiku."

KURZY

Tekvička Eliška

K mojej tvorbe z jesennej tématiky nevyhnutne patria tekvičky. Jednou z nich je Tevička Eliška, ktorú, ak máte chuť, môžete aj vy vlastnoručne ušiť a vytvoriť tak krásnu jesennú dekoráciu pre seba, alebo pre niekoho, komu ňou urobíte radosť.

 

Kurz na Tekvičku Elišku...

Vianočné postavičky

Tentokrát som pripravila niečo, čím si môžete vlasnoručne dotvoriť vianočnú atmosféru, alebo vyrobiť milý vianočný darček. Asi mi dáte za pravdu, že nepreháňam, ak vo vás vyvolávam vianočnú atmosféru a nabádam k vianočnému tvoreniu.
Pripravila som kurz, na ktorom vás naučím, ako si ušijete originálne textilné postavičky, ktoré sú vhodné na zavesenie na vianočný stromček, alebo ich môžete jednoducho postaviť ako dekoráciu.
 
 
 
Kurz na vianočné postavičky...

Kurz Anjelik

Plný farieb, hravosti, krásnych a rôznorodých tvarov a ladných kriviek bude aj tohtoročný, už 4.ročník medzinárodnej výstavy umeleckých bábik Doll Prague, ktorý sa bude konať v Prahe v dňoch 24. - 26. 11. 2017.

Počas výstavy sa budú v jej priestoroch konať kurzy a tak jedinečnou príležitosťou pre úplnych začiatočníkov je aj jeden z nich, pod mojim vedením, a to kurz na ušitie anjelika. Anjelik bude milou vianočnou dekoráciou, alebo krásnym darčekom.

Okrem toho, podľa strihu na anjelika si ľahko ušijete aj ďaľšiu bábiku.

 

Kurz na Anjelika...

Viac informácií