"Poďte sa naučiť, ako si bábiku vlastnoručne ušijete sami."

 

KURZY

Pokiaľ sa chcete naučiť šiť bábiky, prídite na niektorý z mojich kurzov. Naučím vás, krok za krokom, ako pri šití bábik postupovať, aké materiály použiť a mnoho rôznych vychytávok, ako si prácu uľahčiť a zvládnuť rôzne techniky.

Atmosféra na kurzoch býva jedinečná, hlavne preto, že absolventky kurzov sú "veľké dievčatká", zanietené pre prácu s textilom a milujú bábiky.


Patchworková Magdaléna

Pre všetkých, ktorí milujú patchwork je takáto bábika krásnou dekoráciou a doplnkom ich tvorby. Prídite na kurz, a ja vás za dva dni naučím, ako si ju vyrobíte. Bude nielen zdobiť váš tvorivý priestor, ale aj spomienkou na pekné chvíle strávené v krásnom patchworkovom štúdiu s milými, rovnoko zmýšľajúcimi ľuďmi.

 

 

Viac informácií o kurze

Vianočné postavičky

Tentokrát som pripravila niečo, čím si môžete vlasnoručne dotvoriť vianočnú atmosféru, alebo vyrobiť milý vianočný darček. Asi mi dáte za pravdu, že nepreháňam, ak vo vás vyvolávam vianočnú atmosféru a nabádam k vianočnému tvoreniu.
Pripravila som kurz, na ktorom vás naučím, ako si ušijete originálne textilné postavičky, ktoré sú vhodné na zavesenie na vianočný stromček, alebo ich môžete jednoducho postaviť ako dekoráciu.
 

Tekvička Eliška

K mojej tvorbe z jesennej tématiky nevyhnutne patria tekvičky. Jednou z nich je Tevička Eliška, ktorú, ak máte chuť, môžete aj vy vlastnoručne ušiť a vytvoriť tak krásnu jesennú dekoráciu pre seba, alebo pre niekoho, komu ňou urobíte radosť.

 

Kurz na tekvičku....

 


Bábika

Tentokrát vám ponúkam víkendový, dvojdňový kurz, na ktorom vás naučím ušiť si milú, menšiu bábiku, 30 cm vysokú. Oblečenie bábiky predstavuje spodná bielizeň, šaty a pančuchy s čižmičkami. Všetky súčasti oblečenia sa dajú vyzliekať.

V cene kurzu je aj hlavička s namaľovanou tváričkou a umelé vlásky na vytvorenie účesu bábiky.

 

Kurz na Bábiku...


Anjelik

Plný farieb, hravosti, krásnych a rôznorodých tvarov a ladných kriviek bude aj tohtoročný, už 4.ročník medzinárodnej výstavy umeleckých bábik Doll Prague, ktorý sa bude konať v Prahe v dňoch 24. - 26. 11. 2017.

Počas výstavy sa budú v jej priestoroch konať kurzy a tak jedinečnou príležitosťou pre úplnych začiatočníkov je aj jeden z nich, pod mojim vedením, a to kurz na ušitie anjelika. Anjelik bude milou vianočnou dekoráciou, alebo krásnym darčekom.

Okrem toho, podľa strihu na anjelika si ľahko ušijete aj ďaľšiu bábiku.

 

Kurz na Anjelika...